Jak dobrze wybrać chłonne pieluchomajtki?

 Pieluchomajtki to produkt skierowany do szerokiej grupy odbiorców. Z nietrzymaniem moczu zmagają się nie tylko dzieci, ale i dorośli, szczególnie emeryci cierpiący na demencję starczą lub inne choroby. Aby ułatwić sobie życie codzienne, ważny jest odpowiedni dobór rozmiaru, chłonności oraz rodzaju do potrzeb użytkownika. Jakie pieluchomajtki wybrać? I na co zwracać uwagę przy ich zakupie? 

Bezpieczny wybór

Najważniejsze jest bezpieczeństwo i wygoda osoby noszącej. pieluchomajtki (zdrowa żywność) powinny być tak dopasowane, abyśmy nie odczuwali dyskomfortu w trakcie codziennej egzystencji. Taki produkt nie może się też odciskać czy obcierać skóry, gdyż wiąże się to z dużymi nieprzyjemnościami fizycznymi. Jednocześnie nie mniej ważne jest dobranie właściwego rozmiaru. To przede wszystkim odpowiednie dopasowanie pieluchomajtek sprawia, że te w pełni mogą spełnić swe zadanie i zwiększyć chłonność. Odczuwanie wygody i bezpieczeństwa przekłada się na naszą większą swobodę ruchów i zachowania, gdy jesteśmy w miejscu publicznym. Często osoby, które cierpią na nietrzymanie moczu, powoli odcinają się od społeczeństwa, bo po prostu wstydzą się swojej przypadłości. Dobre pieluchomajtki ułatwią im powrót do wykonywania czynności, które od zawsze były ich pasją.

Higiena intymna

Fundamentalnym zadaniem pieluchomajtek jest skuteczność działania. Warto jednak wspomnieć i o tym, że regularne korzystanie z tego produktu, pozwala nam zachować wysoki poziom higieny intymnej. Jednocześnie należy pamiętać o tym, że pieluchomajtki to asortyment jednorazowy, który raz na jakiś czas musimy wymieniać. Im częściej będziemy to robić, tym łatwiej będzie nam zadbać o naszą higienę. 

Jak odpowiednio dobrać pieluchomajtki do potrzeb osoby noszącej

– precyzyjnie dopasowany rozmiar, który zwiększa komfort noszenia,

– jak najwyższa jakość wykonania, co przekłada się na bezpieczeństwo,

– wybieraj produkty komfortowe, nieodciskające się na ubraniach,

– zwracaj dużą uwagę na możliwości chłonne produktu,

– wybieraj produkty dostosowane do wieku użytkownika.

https://www.youtube.com/watch?v=dWygxHOY_To